Projek zakończony! ZAPRASZMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REZULTATAMI PROJEKTU

English

E-mail:


Imi i Nazwisko:


Adres:


Temat:


Treść pytania:

Warsztaty dotyczące zarządzania obszarami Natura 2000
2010-05-08


W dniach 13-14 maja 2010 w Centrum Spotkań i Dialogu Misjonarzy Klaretynów w Krzydlinie Małej oraz dniach 20-21 maja w Niepołomicach, w hotelu „Novum” w ramach naszego projektu odbędą się warsztaty dotyczące zarządzania obszarami Natura 2000.

Podczas warsztatów konsultowany będzie wstępny model zarządzania obszarami Natura 2000 w celu przystosowania go do zadań wykonywanych przez różne instytucje w zakresie programu Natura 2000. Ponad to przedstawione zostaną cele i dotychczasowe osiągnięcia projektu.

Zapraszamy!
Wsparcie udzielone przez Islandi, Liechtenstein i Norwegi poprzez dofinansowanie ze środkw Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a take budetu Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

http://www.winfc.tw/email.php http://namhunghotel.com.vn/ContactUs.asp 台南外約|台南外送茶-推薦台南茶訊 http://www.spsc.com.tw/Message.asp 台灣自拍貼圖 新竹市做臉 幼女情色 http://www.kcee.com.tw/opml.php 私人外約 http://www.ntcma.org.tw/boards.asp 草屯山 http://dautoi.vn/activate.php 台南小女人 http://www.fengshuiresort.com.vn/search.asp http://5656.tw/List.asp